Доставка води на Академмістечко

Просте замовлення – оперативний сервіс!

  Швидке замовлення

  Доставимо завтра вдень!

  water bottle

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • water bottle

   120грн

   Доставка 1 пляшки води – 120 гривень за бутель.

  • water bottle

   115грн

   Доставка 2 пляшок води коштує 115 гривень за бутель.

  • water bottle

   <115грн

   При замовленні 10 бутлів і більше, ціни обговорюються з нашим менеджером.

  • Заставна вартість

   При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

   250грн

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • Домашній набір

   2 бутелі води + помповий насос

   2 бутелі води + помповий насос
  • Кращий вибір для офісу

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

  Як ми працюємо

  • 1

   Приймання замовлення

   Приймаємо замовлення з 9:00 до 18:00 щоденно з понеділка до суботи. Ви можете зв'язатися з нами в цей час, щоб зробити ваше замовлення або отримати консультацію.

  • 2

   Узгодження деталей

   Обговорюємо деталі замовлення та домовляємось про зручний для вас час. При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

  • 3

   Доставка

   Здійснюється наступного дня після замовлення. Це гарантує, що ви завжди матимете доступ до свіжої води вчасно. Ми раді надати доставку нашої води по всіх районах та мікрорайонах міста Києва, а також у радіусі 50 кілометрів від міста.

  • 4

   Оплата замовлення

   Готівкою або за допомогою переказу за реквізитами.
   Ми завжди йдемо на зустріч нашому клієнту і здатні задовольнити навіть такий запит, як «доставка води Київ недорого». Залежно від обсягу замовлення наш менеджер надасть спеціальні умови.

  • Доставка питної води додому та офіс

   Очевидно, що чиста вода необхідна для підтримання здоров’я людини. Однак неякісна вода може принести значну шкоду організму.
   Саме тому жителі великих міст в Україні, зокрема, Києва, вважають за краще замовляти доставку води у надійних постачальників. Така вода, зазвичай з артезіанських джерел, зволожує всі органи та системи, переносить поживні речовини та кисень до клітин тіла, зменшує ризик розвитку різних захворювань та виводить з організму токсини.

   Feel Free Water, яка надає послуги доставки води в бутлях додому та в офіс у радіусі 50 км від Києва та по області, гарантує вам доступ до відмінної артезіанської води, добутої з однієї з найглибших свердловин. Наша доставка води на Академмістечко – найвигідніша за цінами на ринку питної води у столиці.

  • water delivery home
  • Доставка питної води на Академмістечко

   Академмістечко – це житловий масив у Святошинському районі, який отримав свою назву від розміщених тут науково-дослідних інститутів Академії наук.
   Оскільки в мікрорайоні велика густота населення і постійно будуються нові будинки, на дорогах багато транспорту, особливо у години пік. Якщо вам потрібна питна вода, Академмістечко – не найзручніше місце для доставки для кур’єрів. Однак наші кур’єри ніколи не запізнюються, навіть у найбільш завантажений час. Їхній великий досвід та професіоналізм роблять доставку води зручною та комфортною.

  • water delivery office

  Mи пропонуємо не тільки високоякісну воду, але й аксесуари, такі як помпи, кулери та інші прилади. Вони полегшують використання нашої води та роблять її доступною у будь-який момент.

  Вода з доставкою у співпраці з нашою компанією - це не тільки високоякісна вода, але й можливість закрити всі канцелярські запити компанії в одному місці. Ми прагнемо зробити ваше життя простішим та комфортнішим.

  • Доставка аксесуарів для води

   pump
  • Доставка господарських товарів в офіс

   pump
  • Доставка паперу в офіс

   pump
  • Оренда кулерів

   pump
  water bottles

  Або зателефонуйте:

  +38 (073) 171-77-05

  Будемо раді вам допомогти!

   Як замовити воду у Feel Free Water?

   Ми приймаємо замовлення на доставку питної води як в офіс, так і додому з понеділка по суботу, у робочі години з 9:00 до 18:00. Гарантуємо виконання доставки на наступний день після оформлення замовлення, у згоджений з клієнтом час, забезпечуючи тим самим своєчасне обслуговування. Для первинних замовлень передбачений поверненний депозит за бутлі у розмірі 250 грн, який буде повернуто після закінчення співпраці. Оплатити послуги можна як готівкою, так і безготівковим розрахунком, деталі оплати можна уточнити у нашого менеджера.

   У нас найнижча вартість доставки води на Академмістечко на ринку Києва.

   Вартість доставки одного бутля складає 120 грн, при замовленні двох бутлів ціна за кожен зменшується до 115 грн. При замовленні від 10 бутлів пропонуємо вам особисто обговорити умови з нашим менеджером для отримання привабливих знижок. Ми надаємо безкоштовну доставку до 5 поверху для перших двох бутлів, що виділяє нас серед інших постачальників бутильованої води. Для замовлень понад два бутлі передбачена додаткова плата у розмірі 20 грн за підйом на кожен поверх.

   Чому варто замовляти питну воду саме в компанії Feel Free Water?

   Ми представляємо собою інноваційну компанію з доставки питної води, застосовуючи передові методи очищення та спираючись на обширний досвід у цій сфері для надання послуг вищої якості. Вибираючи Feel Free Water для своїх потреб у воді, ви забезпечите собі: неймовірно смачну та здорову воду, сприяючу вашому здоров’ю та довголіттю; гнучкий сервіс доставки води, адаптований під ваш графік;

   • Гарантовану пунктуальність та зручність доставки у встановлений час;
   • Персоналізовану підтримку та увагу до кожної деталі від наших співробітників;
   • Забезпечення доставки в строк, незалежно від трафіку на дорогах;
   • Найвигідніші умови ціноутворення на доставку серед конкурентів на ринку.

   Ви можете замовити воду на Академмістечко додому чи в офіс прямо зараз.