Доставка води в дитячі садки

  Швидке замовлення

  Доставимо завтра вдень!

  water bottle

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • water bottle

   120грн

   Доставка 1 пляшки води – 120 гривень за бутель.

  • water bottle

   115грн

   Доставка 2 пляшок води коштує 115 гривень за бутель.

  • water bottle

   <115грн

   При замовленні 10 бутлів і більше, ціни обговорюються з нашим менеджером.

  • Заставна вартість

   При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

   250грн

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • Домашній набір

   2 бутелі води + помповий насос

   2 бутелі води + помповий насос
  • Кращий вибір для офісу

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

  Як ми працюємо

  • 1

   Приймання замовлення

   Приймаємо замовлення з 9:00 до 18:00 щоденно з понеділка до суботи. Ви можете зв'язатися з нами в цей час, щоб зробити ваше замовлення або отримати консультацію.

  • 2

   Узгодження деталей

   Обговорюємо деталі замовлення та домовляємось про зручний для вас час. При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

  • 3

   Доставка

   Здійснюється наступного дня після замовлення. Це гарантує, що ви завжди матимете доступ до свіжої води вчасно. Ми раді надати доставку нашої води по всіх районах та мікрорайонах міста Києва, а також у радіусі 50 кілометрів від міста.

  • 4

   Оплата замовлення

   Готівкою або за допомогою переказу за реквізитами.
   Ми завжди йдемо на зустріч нашому клієнту і здатні задовольнити навіть такий запит, як «доставка води Київ недорого». Залежно від обсягу замовлення наш менеджер надасть спеціальні умови.

  • Доставка питної води в дитячі садки

   У дитячих садках правильне харчування та здорове оточення відіграють ключову роль у розвитку дітей. Забезпечення постійного доступу до чистої питної води є одним з аспектів, що потребує особливої уваги. Доставка води в дитячий садок забезпечує не лише здоров’я, але й комфорт для дітей протягом усього дня.
   Уявіть собі звичайний день у дитячому садку. Діти грають на майданчику – бігають, стрибають, веселяться. Після такої активної біганини у багатьох, звісно, виникає спрага. А питної води поблизу немає. Доводиться чекати, коли вихователька або няня принесуть напитися. А чекати, коли дуже хочеться пити, доволі нудно для дитини.

  • water delivery home
  • Просте рішення важливого питаня

   Або інший випадок — заняття у групі. Діти захоплені малюванням, ліпленням, аплікаціями. І раптом одному з малюків захотілося попити. Але йти за водою в інше приміщення не хочеться – раптом щось цікаве пропустиш. Малюк відволікається, його увага розсіюється.
   Іноді трапляється таке — у дитини починає боліти горло або тече ніс. Хотілося б йому попити, може, й полегшить. Тільки загальна пляшка вже кимось використана. А пити з однієї посудини після чужих рук – це саме той шлях, щоб підхопити вірус. Тому ми пропонуємо бутильовану воду 19л з доставкою в дитячий сад, що дозволяє малюкам мати доступ до якісної води без ризику і незручностей.

  • water delivery office

  Mи пропонуємо не тільки високоякісну воду, але й аксесуари, такі як помпи, кулери та інші прилади. Вони полегшують використання нашої води та роблять її доступною у будь-який момент.

  Вода з доставкою у співпраці з нашою компанією - це не тільки високоякісна вода, але й можливість закрити всі канцелярські запити компанії в одному місці. Ми прагнемо зробити ваше життя простішим та комфортнішим.

  • Доставка аксесуарів для води

   pump
  • Доставка господарських товарів в офіс

   pump
  • Доставка паперу в офіс

   pump
  • Оренда кулерів

   pump
  water bottles

  Або зателефонуйте:

  +38 (073) 171-77-05

  Будемо раді вам допомогти!

   Чому важливо замовити воду у пляшках в дитячий садок?

   Рішення всіх питань з водою для дітей просте – встановити у кожній групі кулер з питною водою або забезпечити індивідуальні пляшечки. Тоді діти зможуть швидко попити, коли захочуть, і не відволікаючись від занять. А головне – ніякого ризику для здоров’я. Адже кулер буде відразу поруч з вихователем.
   Наявність питної води під рукою знімає багато побутових незручностей. Дітям не доведеться терпіти спрагу, пляшки з рук у руки передавати. Вони будуть свіжими, енергійними та здоровими. Так що обов’язково подбайте про зручний доступ до пиття у дитячому садку!