VIO X903-FCC

Кулер для води ВіО є функціональною заміною електрочайника. Адже він також не має функції охолодження, але надійно працює на підігрів. Температура гарячої води становить 90-95°С, чого достатньо для приготування чаю або кави. Крім того, при такій температурі вода не кипить, а значить, зберігає свої корисні властивості.

Кулер ВіО Х903-FNC має ергономічний дизайн і простий інтерфейс. Крім того, в нижній частині кулера є практична шафка, в якій можна зберігати стаканчики, цукор, чай або каву.

Оренда: 250 грн/міс.
Заставна вартість: 2100 грн
VIO X601 FCB Black
Оренда: 300 грн/міс.
Заставна вартість: 5000 грн
VIO 903-FNC White
Оренда: 300 грн/міс.
Заставна вартість: 2150 грн
catalog image
Завітайте в каталог
Та перегляньте список кулерів по потрібним вам параметрам!

При замовлені кулера отримайте 2 бутелі води безкоштовно!

Чиста та безпечна вода – основа життя. Це база, без якої неможливо уявити як звичайний день вдома, так і в офісі на зустрічі. У “Feel Free Water” ми розуміємо, наскільки важливою є надійність питної води для вас і вашого оточення. Тому ми готові стати вашим партнером та доставляти не просто життєво важливий ресурс, а ключовий елемент вашого здоров’я та продуктивності.

Акція діє з 10.03.2024 по 10.06.2024

<p>При замовлені кулера отримайте <strong>2 бутелі</strong> води <strong>безкоштовно!</strong></p>

Часті
запитання

Для нас важливо щоб вам було зрозуміло та комфортно, тому будемо раді допомогти!

Як замовити воду із доставкою?

Скільки коштує доставка води?

Що таке заставна вартість?

Чи можна використовувати пляшки інших компаній?

Будемо раді вам допомогти!

  Заявка

  Доставимо завтра!

  water bottles

  Або зателефонуйте:

  +38 (073) 171-77-05

  Чому бутильована вода?

  Доставка питної води – це запорука вашого спокою. Наші пляшки з водою створені, щоб задовольнити найвищі стандарти якості. Ми забезпечуємо її винятковою чистотою та безпекою, маючи всі необхідні сертифікати та регулярно проводячи перевірки, щоб ви могли бути впевнені у нашій продукції, коли оформляєте замовлення води додому або в офіс. Ми розуміємо, що для приготування їжі, пиття, кави, чаю важливо завжди мати під рукою чисту воду в достатньому обсязі, щоб її запас можна було спрогнозувати.

  Ідеальним рішенням буде вода 19 літрів. Ціна при цьому залишиться досить доступною.
  Ви отримаєте доступ до надійного водопостачання, яке не тільки задовольнить усі ваші потреби, але й зробить ваше життя простішим і здоровішим. Адже очищена вода для кулера – це ще й зручно.

  Користь бутильованої води

  Бутильована вода має безліч переваг. По-перше, такий спосіб придбання дає можливість доступу до чистої та безпечної води, де б ви не були. По-друге, наша бутильована вода гарантує відсутність шкідливих домішок та мікроорганізмів, а це якраз і є якісна підтримка водного балансу організму.

  Крім того, доставка води в бутлях є екологічним варіантом для тих, хто піклується про навколишнє середовище. Бутлі багаторазово переробляються, що знижує вплив на довкілля. У результаті, – це вибір турботи про себе, своїх співробітників і планету.

  Як вода потрапляє у бутлі:

  Наша артезіанська вода видобувається із глибини кількох сотень метрів під землею. Цей процес дозволяє отримати воду з глибоких підземних артезіанських джерел, які є природним фільтром для води:

  • Вода проникає крізь шари гірських порід, фільтрується та збагачується корисними мінералами, надаючи їй особливого смаку та якості.
  • Чистота та смак нашої артезіанської води пояснюються її походженням та шляхом, який вона проходить у глибоких артезіанських джерелах, перш ніж вона з’явиться у вас.
  • Ця вода має освіжаючий смак, багатий на мінеральний склад і м’яку текстуру, які роблять її вибором для пиття та приготування їжі.