Доставка води в мерію та місцеві ради

  Швидке замовлення

  Доставимо завтра вдень!

  water bottle

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • water bottle

   120грн

   Доставка 1 пляшки води – 120 гривень за бутель.

  • water bottle

   115грн

   Доставка 2 пляшок води коштує 115 гривень за бутель.

  • water bottle

   <115грн

   При замовленні 10 бутлів і більше, ціни обговорюються з нашим менеджером.

  • Заставна вартість

   При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

   250грн

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • Домашній набір

   2 бутелі води + помповий насос

   2 бутелі води + помповий насос
  • Кращий вибір для офісу

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

  Як ми працюємо

  • 1

   Приймання замовлення

   Приймаємо замовлення з 9:00 до 18:00 щоденно з понеділка до суботи. Ви можете зв'язатися з нами в цей час, щоб зробити ваше замовлення або отримати консультацію.

  • 2

   Узгодження деталей

   Обговорюємо деталі замовлення та домовляємось про зручний для вас час. При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

  • 3

   Доставка

   Здійснюється наступного дня після замовлення. Це гарантує, що ви завжди матимете доступ до свіжої води вчасно. Ми раді надати доставку нашої води по всіх районах та мікрорайонах міста Києва, а також у радіусі 50 кілометрів від міста.

  • 4

   Оплата замовлення

   Готівкою або за допомогою переказу за реквізитами.
   Ми завжди йдемо на зустріч нашому клієнту і здатні задовольнити навіть такий запит, як «доставка води Київ недорого». Залежно від обсягу замовлення наш менеджер надасть спеціальні умови.

  • Доставка питної води в мерії та та місцеві ради

   У сучасному світі забезпечення доступу до якісної питної води є одним із ключових аспектів здорового та продуктивного робочого середовища. Неважливо де це відбувається, в офісі чи державній установі. Питна вода – фізична необхідність для всіх людей. Тому керівники мають подбати про те, як буде закриватись ця базова потреба людини в стінах державної установи. Чи будуть співробітники та клієнти різних державних послуг приносити самі з собою воду, чи буде це відбуватись централізовано? Це питання, яке рано чи пізно виникає в кожному колективі. Тому ми пропонуємо зручну і пунктуальну доставку води замість пластикових пляшок. Доставка води в мерію має багато переваг у порівнянні з ними.

   Також, для доступу до гарячої води набагато зручніше і безпечніше використовувати кулери, замість звичайних чайників у кабінетах. По-перше, це зручність. Співробітники не витрачають час на кип’ятіння води та можуть отримати доступ до свіжої, прохолодної або гарячої води миттєво. По-друге, доставка води забезпечує високу якість питної води, яка проходить спеціалізовану обробку та очищення, забезпечуючи безпеку та користь для здоров’я.

  • water delivery home
  • Просте рішення важливого питаня

   Крім того, використання бутильованої води або систем фільтрації великого об’єму може допомогти зменшити екологічний вплив у порівнянні з численними пластиковими пляшками води, що постійно викидаються. Величезні бутлі з питною водою, які легко можна використовувати повторно, допомагають значно зменшити обсяги відходів. А відтак і екологічне навантаження на територію громади.

   Тому, доставка води в сільраду не лише поліпшує якість робочого дня для співробітників, але й демонструє зобов’язання установи до підтримки стандартів здоров’я та екологічної відповідальності у своїй територіальній громаді. Так само і вода з доставкою в облраду – свідчить про піклування про природу та ставлення до збереження природних ресурсів.

  • water delivery office

  Mи пропонуємо не тільки високоякісну воду, але й аксесуари, такі як помпи, кулери та інші прилади. Вони полегшують використання нашої води та роблять її доступною у будь-який момент.

  Вода з доставкою у співпраці з нашою компанією - це не тільки високоякісна вода, але й можливість закрити всі канцелярські запити компанії в одному місці. Ми прагнемо зробити ваше життя простішим та комфортнішим.

  • Доставка аксесуарів для води

   pump
  • Доставка господарських товарів в офіс

   pump
  • Доставка паперу в офіс

   pump
  • Оренда кулерів

   pump
  water bottles

  Або зателефонуйте:

  +38 (073) 171-77-05

  Будемо раді вам допомогти!