Доставка води в автосалони та автосервіси

  Швидке замовлення

  Доставимо завтра вдень!

  water bottle

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • water bottle

   120грн

   Доставка 1 пляшки води – 120 гривень за бутель.

  • water bottle

   115грн

   Доставка 2 пляшок води коштує 115 гривень за бутель.

  • water bottle

   <115грн

   При замовленні 10 бутлів і більше, ціни обговорюються з нашим менеджером.

  • Заставна вартість

   При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

   250грн

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • Домашній набір

   2 бутелі води + помповий насос

   2 бутелі води + помповий насос
  • Кращий вибір для офісу

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

  Як ми працюємо

  • 1

   Приймання замовлення

   Приймаємо замовлення з 9:00 до 18:00 щоденно з понеділка до суботи. Ви можете зв'язатися з нами в цей час, щоб зробити ваше замовлення або отримати консультацію.

  • 2

   Узгодження деталей

   Обговорюємо деталі замовлення та домовляємось про зручний для вас час. При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

  • 3

   Доставка

   Здійснюється наступного дня після замовлення. Це гарантує, що ви завжди матимете доступ до свіжої води вчасно. Ми раді надати доставку нашої води по всіх районах та мікрорайонах міста Києва, а також у радіусі 50 кілометрів від міста.

  • 4

   Оплата замовлення

   Готівкою або за допомогою переказу за реквізитами.
   Ми завжди йдемо на зустріч нашому клієнту і здатні задовольнити навіть такий запит, як «доставка води Київ недорого». Залежно від обсягу замовлення наш менеджер надасть спеціальні умови.

  • Доставка питної води в автосалони та автосервіси

   Для багатьох людей купівля нового автомобіля є справжнім святом. Вони проводять чимало часу, обираючи ідеальну модель, уважно вивчаючи кожну деталь у салоні. І коли нарешті знаходять свій ідеальний варіант, вони хочуть насолоджуватися кожною хвилиною цього процесу. А що робити, якщо різко настала необхідність випити води або клієнт відчуває спрагу? Бігти до сусіднього магазину? Ми ж пропонуємо комфортне рішення – наявність свіжої питної води в автосалоні, що проявить увагу до клієнта і він відчує себе дійсно бажаним гостем.

   Проте не менш важливим є і автосервіс, де людина може чекати свій автомобіль декілька годин. Доставка води в автосервіс дозволяє клієнтам почуватися більш розслабленими та комфортно, поки їхній транспортний засіб проходить технічне обслуговування чи ремонт. Замість того, щоб шукати найближчий кіоск або кав’ярню, вони можуть просто випити води і зачекати в затишній клієнтській зоні.

  • water delivery home
  • Просте рішення важливого питання

   Це той самий випадок, коли невелика деталь говорить про велику турботу. Коли бізнес дбає не лише про свій прибуток, а й про комфорт відвідувачів. Саме такі дрібниці й затримуються в пам’яті. Клієнти неодмінно зауважать, як приємно їх зустріли, і розкажуть про це друзям. Бо репутація – це найголовніша сила! Тож пропонувати гостям бутильовану воду – це не просто жест гостинності. Це справжня інвестиція в імідж фірми та лояльність клієнтів.

   Крім того, наявність питної води є важливим проявом турботі і про персонал. По-перше, це зручно. По-друге, вода допомагає їм залишатися зосередженими та енергійними протягом дня. Адже тільки уявіть, скільки їм доводиться рухатися і говорити протягом дня. Сьогодні доставка води в автосалони та автосервіси – не розкіш, а невід’ємна частина уваги до людини та її потреб. Все це створює комфортну атмосферу та залишає позитивні враження, які можуть призвести до зміцнення довіри та лояльності до бренду.

  • water delivery office

  Mи пропонуємо не тільки високоякісну воду, але й аксесуари, такі як помпи, кулери та інші прилади. Вони полегшують використання нашої води та роблять її доступною у будь-який момент.

  Вода з доставкою у співпраці з нашою компанією - це не тільки високоякісна вода, але й можливість закрити всі канцелярські запити компанії в одному місці. Ми прагнемо зробити ваше життя простішим та комфортнішим.

  • Доставка аксесуарів для води

   pump
  • Доставка господарських товарів в офіс

   pump
  • Доставка паперу в офіс

   pump
  • Оренда кулерів

   pump
  water bottles

  Або зателефонуйте:

  +38 (073) 171-77-05

  Будемо раді вам допомогти!