Доставка води в Біличі та Новобіличі

Просте замовлення – оперативний сервіс!

  Швидке замовлення

  Доставимо завтра вдень!

  water bottle

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • water bottle

   120грн

   Доставка 1 пляшки води – 120 гривень за бутель.

  • water bottle

   115грн

   Доставка 2 пляшок води коштує 115 гривень за бутель.

  • water bottle

   <115грн

   При замовленні 10 бутлів і більше, ціни обговорюються з нашим менеджером.

  • Заставна вартість

   При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

   250грн

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • Домашній набір

   2 бутелі води + помповий насос

   2 бутелі води + помповий насос
  • Кращий вибір для офісу

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

  Як ми працюємо

  • 1

   Приймання замовлення

   Приймаємо замовлення з 9:00 до 18:00 щоденно з понеділка до суботи. Ви можете зв'язатися з нами в цей час, щоб зробити ваше замовлення або отримати консультацію.

  • 2

   Узгодження деталей

   Обговорюємо деталі замовлення та домовляємось про зручний для вас час. При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

  • 3

   Доставка

   Здійснюється наступного дня після замовлення. Це гарантує, що ви завжди матимете доступ до свіжої води вчасно. Ми раді надати доставку нашої води по всіх районах та мікрорайонах міста Києва, а також у радіусі 50 кілометрів від міста.

  • 4

   Оплата замовлення

   Готівкою або за допомогою переказу за реквізитами.
   Ми завжди йдемо на зустріч нашому клієнту і здатні задовольнити навіть такий запит, як «доставка води Київ недорого». Залежно від обсягу замовлення наш менеджер надасть спеціальні умови.

  • Доставка питної води додому та офіс

   Пити, звичайно, потрібно чисту та якісну воду. Вона благотворно впливає на всі системи організму, покращує травлення, сприяє нормалізації ваги, стимулює функціонування нирок та виведення токсинів, покращує настрій, піднімає тонус організму, дає заряд енергії та бадьорості на весь день.
   Щоб мати постійний запас чистої артезіанської води, замовляйте її доставку від компанії Feel Free Water. Ми – надійний та професійний партнер, тому доставка води в Біличі та Новобіличі від нашої компанії – це можливість насолоджуватися відмінним смаком та якістю питної води у будь-який час дня.

  • water delivery home
  • Доставка питної води на Біличі та Новобіличі

   Біличі та Новобіличі – одні з найпопулярніших житлових масивів у Києві. Раніше Біличі були селом, яке стало частиною Києва у 1966 році. Тут було побудовано 4 мікрорайони.
   Що стосується транспортної інфраструктури, в Новобіличах є зупинка електропоїздів, їздять автобуси та маршрутки, а вулиці Академіка Булаховського, Генерала Наумова, Підлісна та Олевська можуть пропускати великі потоки автомобілів. Тому якщо вам потрібна питна вода, Біличі та Новобіличі – зручні мікрорайони для її доставки компанією Feel Free Water.

  • water delivery office

  Mи пропонуємо не тільки високоякісну воду, але й аксесуари, такі як помпи, кулери та інші прилади. Вони полегшують використання нашої води та роблять її доступною у будь-який момент.

  Вода з доставкою у співпраці з нашою компанією - це не тільки високоякісна вода, але й можливість закрити всі канцелярські запити компанії в одному місці. Ми прагнемо зробити ваше життя простішим та комфортнішим.

  • Доставка аксесуарів для води

   pump
  • Доставка господарських товарів в офіс

   pump
  • Доставка паперу в офіс

   pump
  • Оренда кулерів

   pump
  water bottles

  Або зателефонуйте:

  +38 (073) 171-77-05

  Будемо раді вам допомогти!

   Як замовити питну воду у Feel Free Water?

   Ми прагнемо зробити ваше повсякденне життя зручнішим та приємнішим, пропонуючи вам сервіс доставки артезіанської води у 10-літрових контейнерах. Крім того, для вашої зручності ми надаємо додаткові сервіси, включаючи доставку водних аксесуарів, побутових товарів, офісного паперу, послуги оренди кулерів та багато іншого. Ми також приймаємо полікарбонатні бутлі від інших постачальників для вашої зручності.
   Тут ви можете дізнатися вартість доставки води в Біличі та Новобіличі, а також – контактний номер нашого менеджера для уточнення деталей. Ми доставляємо 1 бутель води за 120 грн, 2 бутлі – за 115 грн кожний та більше 10 бутлів – з приємною для вас знижкою.
   Ви можете зробити замовлення води безпосередньо на нашому сайті або за вказаним номером телефону з 9:00 до 18:00 кожного дня, крім неділі. Ви отримаєте своє замовлення на наступний день у домовлений час. При першому замовленні потрібно буде додатково оплатити 250 грн залогової вартості за бутлі. Ми повернемо вам цю суму повністю, як тільки у вас відпаде потреба у наших послугах.
   Ми не стягуємо додаткову плату за підйом 2 бутлів до 5 поверху. Вам необхідно буде доплатити по 20 грн за кожен поверх, тільки якщо бутлів буде більше, ніж два. Оплатити ви можете готівкою безпосередньо кур’єру або за реквізитами, наданими нашим менеджером.

   Чому саме наша компанія Feel Free Water?

   Для того, щоб мати постійний запас якісної питної води, потрібен надійний постачальник. Компанія Feel Free Water – саме такий варіант, оскільки ми пропонуємо:

   • високу якість артезіанської води завдяки глибині свердловини та 6 ступеням фільтрації;/li>
   • найбільш доступні ціни доставки на ринку Києва та області;
   • високий рівень обслуговування завдяки кваліфікації та досвіду наших співробітників;
   • зручність при замовленні, доставці та комунікації;
   • надійну та своєчасну доставку в будь-який дім чи офіс;
   • можливість постійної співпраці.

   Ви можете замовити воду в Біличі та Новобіличі додому чи в офіс на нашому сайті або за вказаним номером телефону. Ви зможете самі переконатися у нашій якості та надійності.