Доставка води на Виноградар

Просте замовлення – оперативний сервіс!

  Швидке замовлення

  Доставимо завтра вдень!

  water bottle

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • water bottle

   120грн

   Доставка 1 пляшки води – 120 гривень за бутель.

  • water bottle

   115грн

   Доставка 2 пляшок води коштує 115 гривень за бутель.

  • water bottle

   <115грн

   При замовленні 10 бутлів і більше, ціни обговорюються з нашим менеджером.

  • Заставна вартість

   При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

   250грн

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • Домашній набір

   2 бутелі води + помповий насос

   2 бутелі води + помповий насос
  • Кращий вибір для офісу

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

  Як ми працюємо

  • 1

   Приймання замовлення

   Приймаємо замовлення з 9:00 до 18:00 щоденно з понеділка до суботи. Ви можете зв'язатися з нами в цей час, щоб зробити ваше замовлення або отримати консультацію.

  • 2

   Узгодження деталей

   Обговорюємо деталі замовлення та домовляємось про зручний для вас час. При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

  • 3

   Доставка

   Здійснюється наступного дня після замовлення. Це гарантує, що ви завжди матимете доступ до свіжої води вчасно. Ми раді надати доставку нашої води по всіх районах та мікрорайонах міста Києва, а також у радіусі 50 кілометрів від міста.

  • 4

   Оплата замовлення

   Готівкою або за допомогою переказу за реквізитами.
   Ми завжди йдемо на зустріч нашому клієнту і здатні задовольнити навіть такий запит, як «доставка води Київ недорого». Залежно від обсягу замовлення наш менеджер надасть спеціальні умови.

  • Доставка питної води додому та офіс

   Людині потрібна чиста питна вода для здоров’я та благополуччя. Згідно з даними ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я), існує ряд параметрів питної води, які безпосередньо впливають на стан здоров’я. Неякісна вода стала причиною майже 80% різних захворювань у світі.
   Артезіанська вода з глибоких свердловин Київщини – це ваше розумне рішення для підтримання здоров’я, краси та працездатності. Доставка води на Виноградар від компанії Feel Free Water – це зручний сервіс, надійність та професіоналізм, багатий асортимент додаткових послуг і ваш вклад у підтримання здорового способу життя.

  • water delivery home
  • Доставка питної води на Виноградар

   Житловий масив Виноградар розташований на північно-західній околиці Києва. Його основні магістралі – проспекти Правди, Свободи та Георгія Гонгадзе. Мікрорайон належить до Подільського району Києва. Тут багато зелених зон, а за інфраструктурою Виноградар схожий на окреме містечко. Він відрізняється чистим повітрям, відсутністю великих виробництв та гарною транспортною розв’язкою.
   Дістатися до центру Києва може бути проблематично, особливо, у години пік. Тут немає станцій метро, тому велике навантаження на наземний громадський транспорт, переважно на маршрутки. Це часто призводить до заторів. Однак, якщо вас цікавить питна вода, Виноградар – доволі зручне місце для її доставки. Компанія Feel Free Water доставляє артезіанську воду в бутлях у цей мікрорайон чітко за домовленим графіком, тому ви завжди можете на нас розраховувати.

  • water delivery office

  Mи пропонуємо не тільки високоякісну воду, але й аксесуари, такі як помпи, кулери та інші прилади. Вони полегшують використання нашої води та роблять її доступною у будь-який момент.

  Вода з доставкою у співпраці з нашою компанією - це не тільки високоякісна вода, але й можливість закрити всі канцелярські запити компанії в одному місці. Ми прагнемо зробити ваше життя простішим та комфортнішим.

  • Доставка аксесуарів для води

   pump
  • Доставка господарських товарів в офіс

   pump
  • Доставка паперу в офіс

   pump
  • Оренда кулерів

   pump
  water bottles

  Або зателефонуйте:

  +38 (073) 171-77-05

  Будемо раді вам допомогти!

   Замовлення води у компанії Feel Free Water: легко, зручно, надійно

   Наша компанія пропонує найнижчу вартість доставки води на Виноградар у ринку Києва.
   За один бутель об’ємом 19 літрів ціна становить 120 грн, при покупці двох бутлів ціна за кожен зменшується до 115 грн. Для замовлень понад десять бутлів передбачені особливі умови знижки, які можна обговорити з нашим менеджером. Оплатити покупку ви можете як готівкою, так і переказом за банківськими реквізитами.
   Зробити замовлення води у компанії Feel Free Water у Києві дуже просто. Це можна зробити з понеділка по суботу, з 9:00 до 18:00. Ви отримаєте своє замовлення наступного дня у домовлений час.
   Якщо це – ваше перше замовлення у нас, вам буде необхідно доплатити 250 грн – заставу за бутлі. Ми повернемо вам ці гроші повністю, якщо ви вже не будете потребувати наших послуг.
   На відміну від багатьох інших компаній, ми не стягуємо додаткових зборів за доставку двох бутлів води на висоту до 5 поверхів. Однак за доставку більше двох бутлів на кожен поверх понад п’ятий доведеться заплатити додатково 20 грн.

   Чому вам потрібно зробити замовлення питної води у компанії Feel Free Water?

   Обираючи нас, сучасну компанію з виробництва та доставки чистої питної води, ви забезпечите собі низку значущих переваг:

   • простий шлях до забезпечення дому якісною питною водою; постачання води в бутлях безпечних для вашого здоров’я;
   • привабливі та доступні тарифи;
   • швидка та надійна доставка;
   • широкий асортимент додаткових продуктів та сервісів;
   • очищення води за допомогою передового обладнання з Австрії, Німеччини та США.

   Наша компанія – саме те, що вам потрібно, якщо ви хочете замовити воду на Виноградар додому чи в офіс на нашому сайті або за вказаним телефоном і самі переконатися в нашій надійності та високій якості обслуговування.