Доставка води на Деміївку

Просте замовлення – оперативний сервіс!

  Швидке замовлення

  Доставимо завтра вдень!

  water bottle

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • water bottle

   120грн

   Доставка 1 пляшки води – 120 гривень за бутель.

  • water bottle

   115грн

   Доставка 2 пляшок води коштує 115 гривень за бутель.

  • water bottle

   <115грн

   При замовленні 10 бутлів і більше, ціни обговорюються з нашим менеджером.

  • Заставна вартість

   При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

   250грн

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • Домашній набір

   2 бутелі води + помповий насос

   2 бутелі води + помповий насос
  • Кращий вибір для офісу

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

  Як ми працюємо

  • 1

   Приймання замовлення

   Приймаємо замовлення з 9:00 до 18:00 щоденно з понеділка до суботи. Ви можете зв'язатися з нами в цей час, щоб зробити ваше замовлення або отримати консультацію.

  • 2

   Узгодження деталей

   Обговорюємо деталі замовлення та домовляємось про зручний для вас час. При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

  • 3

   Доставка

   Здійснюється наступного дня після замовлення. Це гарантує, що ви завжди матимете доступ до свіжої води вчасно. Ми раді надати доставку нашої води по всіх районах та мікрорайонах міста Києва, а також у радіусі 50 кілометрів від міста.

  • 4

   Оплата замовлення

   Готівкою або за допомогою переказу за реквізитами.
   Ми завжди йдемо на зустріч нашому клієнту і здатні задовольнити навіть такий запит, як «доставка води Київ недорого». Залежно від обсягу замовлення наш менеджер надасть спеціальні умови.

  • Доставка питної води додому та в офіс

   Питна вода відіграє провідну роль у підтриманні здоров’я людини, оскільки вона виконує в організмі низку важливих функцій. Вона – основний компонент клітин, тканин і органів. Гідратація, терморегуляція, транспортування поживних речовин і кисню, участь у хімічних реакціях і виведенні відходів, підтримання структури клітин і електролітного балансу – ось неповний перелік функцій води в організмі.

   Недостатнє вживання води може призвести до зневоднення та спричинити різні проблеми зі здоров’ям. Тому так важливо, щоб питна вода була хорошої якості.
   Доставка води, Деміївка, від компанії Feel Free Water в Києві – це ваш шлях до здоров’я і благополуччя вашої родини.

  • water delivery home
  • Доставка питної води на Деміївку

   Деміївка – це мікрорайон, розташований у Голосіївському районі Києва. Через нього протікає річка Либідь, а в його східній частині розташовані Київські пагорби і Лиса гора. По сусідству розташовані Київський центральний автовокзал і Національна бібліотека України ім. Вернадського.

   Мікрорайон досить жвавий. Тут розташовані станції метро Голосіївська та Деміївська. Через Деміївську площу проходить міжнародна траса Е95, а також основні вулиці, що ведуть до Південного мосту. Тому тут досить велика завантаженість транспортом, особливо в ранкові та вечірні години.
   Незважаючи на це, ви можете замовити воду на Деміївку додому або в офіс, і ми виконаємо ваше замовлення швидко і в зручний для вас час.

  • water delivery office

  Mи пропонуємо не тільки високоякісну воду, але й аксесуари, такі як помпи, кулери та інші прилади. Вони полегшують використання нашої води та роблять її доступною у будь-який момент.

  Вода з доставкою у співпраці з нашою компанією - це не тільки високоякісна вода, але й можливість закрити всі канцелярські запити компанії в одному місці. Ми прагнемо зробити ваше життя простішим та комфортнішим.

  • Доставка аксесуарів для води

   pump
  • Доставка господарських товарів в офіс

   pump
  • Доставка паперу в офіс

   pump
  • Оренда кулерів

   pump
  water bottles

  Або зателефонуйте:

  +38 (073) 171-77-05

  Будемо раді вам допомогти!

   Як ми працюємо

   Компанія Feel Free Water доставляє найчистішу артезіанську воду в бутлях по 19 літрів за найвигіднішими цінами на ринку. Один такий бутель коштує 120 грн. Якщо ви замовите два, заплатите 115 грн за бутель. Вартість 10 бутлів – договірна.
   Дуже вигідно співпрацювати з нами, оскільки, на відміну від інших компаній, ми доставляємо 2 бутлі до 5 поверху без доплати. Якщо бутлів більше, ви заплатите по 20 грн за кожен поверх у разі непрацюючого ліфта або його відсутності. Таким чином, вартість доставки води на Деміївку дуже комфортна.
   Замовлення приймаються з 9:00 до 18:00 щодня з понеділка по суботу. Доставка відбувається наступного дня після замовлення. Це дуже зручно, і у вас завжди буде свіжа вода.
   При першому замовленні ми стягуємо заставну вартість бутлів у розмірі 250 грн, яка вам повністю повертається, якщо ви захочете припинити співпрацю. Ми приймаємо бутлі від інших компаній для ще більшої зручності для клієнтів. Оплату можна провести за допомогою переказу за реквізитами або готівкою.

   Чому варто замовляти воду в Feel Free Water

   Доставка питної води, Деміївка у нас затребувана послуга, адже ми поставляємо воду високої якості. Наша вода проходить багатоступеневу очистку, тому вона сприятливо впливає на здоров’я. Вона відрізняється такими характеристиками, як:

   • збалансований склад;
   • бездоганна якість;
   • м’яка текстура та освіжаючий смак;
   • здатність зміцнювати імунітет і ефективно виводити токсини;
   • забезпечення поліпшення обміну речовин завдяки своєму природному складу.

   Ми розуміємо, що пунктуальна доставка води точно за графіком – це невід’ємна необхідність життя у великому місті. Тому ми завжди дотримуємося чіткого розкладу.
   Замовити воду на Деміївку додому, в офіс або на публічний захід ви можете за телефоном, вказаним на нашому сайті. Зробіть це просто зараз.