Доставка води на Відрадний

Просте замовлення – оперативний сервіс!

  Швидке замовлення

  Доставимо завтра вдень!

  water bottle

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • water bottle

   120грн

   Доставка 1 пляшки води – 120 гривень за бутель.

  • water bottle

   115грн

   Доставка 2 пляшок води коштує 115 гривень за бутель.

  • water bottle

   <115грн

   При замовленні 10 бутлів і більше, ціни обговорюються з нашим менеджером.

  • Заставна вартість

   При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

   250грн

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • Домашній набір

   2 бутелі води + помповий насос

   2 бутелі води + помповий насос
  • Кращий вибір для офісу

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

  Як ми працюємо

  • 1

   Приймання замовлення

   Приймаємо замовлення з 9:00 до 18:00 щоденно з понеділка до суботи. Ви можете зв'язатися з нами в цей час, щоб зробити ваше замовлення або отримати консультацію.

  • 2

   Узгодження деталей

   Обговорюємо деталі замовлення та домовляємось про зручний для вас час. При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

  • 3

   Доставка

   Здійснюється наступного дня після замовлення. Це гарантує, що ви завжди матимете доступ до свіжої води вчасно. Ми раді надати доставку нашої води по всіх районах та мікрорайонах міста Києва, а також у радіусі 50 кілометрів від міста.

  • 4

   Оплата замовлення

   Готівкою або за допомогою переказу за реквізитами.
   Ми завжди йдемо на зустріч нашому клієнту і здатні задовольнити навіть такий запит, як «доставка води Київ недорого». Залежно від обсягу замовлення наш менеджер надасть спеціальні умови.

  • Доставка питної води додому та в офіс

   Питна вода повинна бути безпечною та відповідати нормам якості та стандартам, встановленим у регіоні. Вона повинна бути чистою, не містити шкідливих мікроорганізмів, хімічних забруднень і важких металів, небезпечних для здоров’я людини. На жаль, водопровідна вода в Києві далеко не відповідає цим характеристикам.

   На допомогу приходять компанії доставки чистої води, які відповідають за її якість. Зазвичай артезіанська вода проходить процес підготовки, очищення і дезінфекції перед тим, як потрапити до вас додому. Для цього проводяться регулярні перевірки та аналізи вмісту різних речовин.
   Саме так компанія Feel Free Water забезпечує високу якість. Доставка води, Відрадний, від нашої компанії – це чудовий вибір для здоров’я та благополуччя вашої родини.

  • water delivery home
  • Доставка питної води на Відрадний

   Житловий масив Отрадний розкинувся між Отрадним проспектом, бульваром Вацлава Гавела та Гарматною вулицею. Тут також знаходиться промислова зона та Київське залізничне кільце.

   На масиві розташовані парки “Отрадний” та “Орлятко”, п’ятиповерхові житлові будинки та приватний сектор. Тут розвинена транспортна інфраструктура – проходить швидкісна трамвайна лінія, автобусні маршрути та жваві магістралі.
   Незважаючи на закруженість транспортних ліній, особливо у години пік, питна вода, Отрадний, від компанії Feel Free Water надходить до вас вчасно, а доставка не порушить ваш робочий графік і не створить незручності.

  • water delivery office

  Mи пропонуємо не тільки високоякісну воду, але й аксесуари, такі як помпи, кулери та інші прилади. Вони полегшують використання нашої води та роблять її доступною у будь-який момент.

  Вода з доставкою у співпраці з нашою компанією - це не тільки високоякісна вода, але й можливість закрити всі канцелярські запити компанії в одному місці. Ми прагнемо зробити ваше життя простішим та комфортнішим.

  • Доставка аксесуарів для води

   pump
  • Доставка господарських товарів в офіс

   pump
  • Доставка паперу в офіс

   pump
  • Оренда кулерів

   pump
  water bottles

  Або зателефонуйте:

  +38 (073) 171-77-05

  Будемо раді вам допомогти!

   Як ми працюємо та як замовити доставку питної води

   Ми приймаємо замовлення з 9:00 до 18:00 щоденно з понеділка по суботу. Доставка здійснюється наступного дня після замовлення. При першому замовленні береться залогова вартість бутлів у розмірі 250 гривень, яка повертається вам повністю, якщо ви з якихось причин вирішите припинити з нами співпрацю. Для вашої зручності ми також приймаємо бутлі від інших компаній.
   Вартість доставки води на Отрадний залежить від кількості замовлених бутлів та висоти поверху, на який потрібно підняти воду. Один 19-літровий бутель води коштує 120 грн, а два бутлі – 115 грн за одиницю. Якщо ви хочете замовити 10 бутлів, зв’яжіться з нашим менеджером, і він запропонує вам значні знижки.
   Націнка за доставку 2 бутлів до 5 поверху відсутня. Якщо ж ліфт не працює або його немає, а вам потрібно доставити більше 2 бутлів, вам доведеться доплатити по 20 грн за кожен поверх. Ви можете здійснити оплату готівкою або за допомогою переказу за реквізитами.

   Де краще всього замовити воду та чому саме у нас

   Вибір компанії з доставки питної води дуже важливий, адже вам потрібен якісний та зручний сервіс. Компанія Feel Free Water має ряд ключових критеріїв, які допоможуть вам ухвалити рішення про співпрацю з нами. Це:

   • Якість води. Ми використовуємо найсучасніші методи очищення та фільтрації, тому наша вода повністю відповідає всім стандартам безпеки та якості.
   • Упаковка та різноманіття продукції. Ми пропонуємо бутлі різних розмірів під замовлення, помпи, кулери та воду, збагачену мінералами, для дому та офісу. Ми також обслуговуємо кулери. Наші бутлі виготовлені з екологічно чистого полімерного матеріалу.
   • Сервіс доставки. Ми доставляємо питну воду майже у всі райони Києва за графіком, узгодженим з клієнтом.
   • Ціни та знижки. Наші ціни – найкомфортніші на ринку доставки. Ми пропонуємо знижки за великі замовлення та регулярні акції для наших постійних клієнтів.
   • Зворотній зв’язок та рейтинг. Перегляньте відгуки наших клієнтів та рейтинги компанії, які підтверджують високу якість води та обслуговування. Наша компетентна служба підтримки завжди готова відповісти на будь-які ваші запитання, скарги та побажання швидко та професійно.

   Ви не пошкодуєте, вибравши нашу компанію постачальником води для ваших домашніх або офісних потреб. Замовити воду на Відрадний додому чи в офіс ви можете прямо зараз за номером телефону, зазначеним на нашому сайті.