Доставка води в Корчувате

Просте замовлення – оперативний сервіс!

  Швидке замовлення

  Доставимо завтра вдень!

  water bottle

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • water bottle

   120грн

   Доставка 1 пляшки води – 120 гривень за бутель.

  • water bottle

   115грн

   Доставка 2 пляшок води коштує 115 гривень за бутель.

  • water bottle

   <115грн

   При замовленні 10 бутлів і більше, ціни обговорюються з нашим менеджером.

  • Заставна вартість

   При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

   250грн

  Доставка води в Корчувате – це доручення нам усіх турбот про важкі ємності, логістику в годину пік, зменшення ризику раптово виявити порожні запаси у себе вдома або в офісі. Адже ми розуміємо на скільки важливо мати воду завжди під рукою, щоб втамувати спрагу, приготувати обід або заварити чай.
  Ми працюємо по всьому місту і в радіусі 50 км. Замовлення можна зробити відразу на сайті.

  map-image

  Доставляємо воду в Києві та в радіусі 50 км від міста

  • Домашній набір

   2 бутелі води + помповий насос

   2 бутелі води + помповий насос
  • Кращий вибір для офісу

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

   Оберіть кулер отримайте та 2 бутелі води у подарунок

  Як ми працюємо

  • 1

   Приймання замовлення

   Приймаємо замовлення з 9:00 до 18:00 щоденно з понеділка до суботи. Ви можете зв'язатися з нами в цей час, щоб зробити ваше замовлення або отримати консультацію.

  • 2

   Узгодження деталей

   Обговорюємо деталі замовлення та домовляємось про зручний для вас час. При доставці води в бутлях стягується заставна вартість у розмірі 250 гривень. Важливо, що ця сума повністю повертається вам у разі припинення співпраці.

  • 3

   Доставка

   Здійснюється наступного дня після замовлення. Це гарантує, що ви завжди матимете доступ до свіжої води вчасно. Ми раді надати доставку нашої води по всіх районах та мікрорайонах міста Києва, а також у радіусі 50 кілометрів від міста.

  • 4

   Оплата замовлення

   Готівкою або за допомогою переказу за реквізитами.
   Ми завжди йдемо на зустріч нашому клієнту і здатні задовольнити навіть такий запит, як «доставка води Київ недорого». Залежно від обсягу замовлення наш менеджер надасть спеціальні умови.

  • Доставка питної води додому та в офіс

   У багатьох регіонах України вода з-під крана безпечна для пиття, чого не можна сказати про Київ. Є кілька причин, через які якість питної води викликає занепокоєння. Це – забруднення металами, хлором, пестицидами та іншими хімічними речовинами, бактерії, віруси або інші мікроорганізми, що представляють небезпеку для здоров’я, а також надлишок мінералів, таких як кальцій, магній або залізо, що впливає на смак води. У деяких старих системах водопостачання труби можуть виділяти метали або інші неблагополучні речовини.

   Щоб бути впевненими в якості води, її потрібно замовляти в компанії доставки з хорошою репутацією. Доставка води, Корчувате, від компанії Feel Free Water у Києві – це саме те, що вам потрібно для зручності, підтримання здоров’я та економії часу.

  • water delivery home
  • Доставка води в Корчувате

   Корчувате – це історична місцевість на території Голосіївського району у Києві з хорошою інфраструктурою для літнього відпочинку. Корчувате розташоване між вулицею Пирогівський шлях, Столичним шосе, залізничними станціями “Проспект Науки” та “Петро Кривонос”, Галерним заливом Дніпра та Жуковим островом.

   Корчувате – затишний житловий мікрорайон з ресторанами, кафе, школами, дитячими садками та одним з кращих у Києві пляжних комплексів.
   Тут проходять деякі транспортні розв’язки, тому район досить жвавий, особливо в літні місяці. Незважаючи на транспортне навантаження, ви можете замовити воду у Корчувате додому чи в офіс, і ми доставимо її вам вчасно.

  • water delivery office

  Mи пропонуємо не тільки високоякісну воду, але й аксесуари, такі як помпи, кулери та інші прилади. Вони полегшують використання нашої води та роблять її доступною у будь-який момент.

  Вода з доставкою у співпраці з нашою компанією - це не тільки високоякісна вода, але й можливість закрити всі канцелярські запити компанії в одному місці. Ми прагнемо зробити ваше життя простішим та комфортнішим.

  • Доставка аксесуарів для води

   pump
  • Доставка господарських товарів в офіс

   pump
  • Доставка паперу в офіс

   pump
  • Оренда кулерів

   pump
  water bottles

  Або зателефонуйте:

  +38 (073) 171-77-05

  Будемо раді вам допомогти!

   Як замовити доставку питної води у Корчувате?

   Ми приймаємо замовлення з 9:00 до 18:00 щоденно з понеділка по суботу і доставляємо воду на наступний день після замовлення. Це дуже зручно, оскільки гарантує доступність питної води саме тоді, коли вона вам потрібна.
   При першій доставці води у бутлях ми беремо залогову вартість у розмірі 250 гривень. Ця сума вам повністю повертається, якщо з якихось причин ви вирішите припинити співпрацю з нашою компанією.
   Вартість доставки води у Корчувате залежить від кількості бутлів, які ви замовляєте. Один бутель – це 19 літрів артезіанської води. Його доставка коштує 120 гривень. Якщо ви замовляєте два, це буде вам коштувати 115 гривень за бутель. При замовленні 10 бутлів і більше, про ціну можна домовитися з нашим менеджером. Оплату можна здійснити готівкою або за допомогою переказу за реквізитами.
   Питна вода, Корчувате, від компанії Feel Free Water – це ваша інвестиція у здоров’я та стабільність, оскільки ми пропонуємо високу якість і найвигідніші умови на ринку доставки води у Києві. Ми підіймаємо 2 бутлі до 5 поверху без доплат. Доставка більше 2 бутлів у випадку непрацюючого ліфта або його відсутності буде коштувати вам 20 грн за кожен поверх.

   Чому доставка води від нашої компанії?

   Обираючи нашу компанію доставки води у Києві, ви отримуєте не лише високоякісну і чисту питну воду, але й низку інших переваг, а саме:

   • якість – наша вода проходить через суворий процес очистки і фільтрації;
   • зручність і швидкість;
   • різноманіття варіантів замовлення і комфортний ціновий діапазон;
   • додаткові послуги – продаж і обслуговування кулерів та варіанти води, збагачені вітамінами та мінералами;
   • екологічно чистий матеріал бутлів;
   • найкращі ціни на ринку та регулярні акції для наших постійних клієнтів.

   Ви можете зробити правильний вибір прямо зараз – замовити воду у Корчувате додому чи в офіс за номером телефону, наданим на сайті.